اتحادیه اروپا: حمله اسرائیل به رفح منجر به فاجعه انسانی می شود

مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بامداد یکشنبه در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: از سرگیری مذاکرات برای آزادی گروگان‌ها (اسرا) و تعلیق خصومت‌ها تنها راه جلوگیری از خونریزی است.

جوسپ بورل گفت که برخی اعضای اتحادیه اروپا هشدار دادند که حمله رژیم صهیونیستی به رفح در نوار غزه به فاجعه انسانی منجر خواهد شد.

به گزارش ایرنا، مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بامداد یکشنبه در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: از سرگیری مذاکرات برای آزادی گروگان‌ها (اسرا) و تعلیق خصومت‌ها تنها راه جلوگیری از خونریزی است.

دیوید کامرون وزیر خارجه انگلیس نیز شنبه شب گفت: عمیقا نگران احتمال حمله نظامی در رفح هستم.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به تازگی اعلام کرد که عملیات زمینی در رفح ظرف دو هفته آینده آغاز خواهد شد. نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه گزافه‌گویی‌های گذشته، خواستار نابودی گردان‌های نظامی جنبش حماس در رفح تا قبل از ماه رمضان شد.

این در حالی است که کانال 12 رژیم صهیونیستی نیز از اختلاف بین نتانیاهو و «هرتزی هالیوی» رئیس ستاد کل ارتش این رژیم بر سر عملیات احتمالی در رفح خبر داد.

رسانه صهیونیستی «کان» شنبه شب گزارش داد که آمریکا از اسرائیل خواست که از عملیات نظامی و حمله به رفح بویژه در ماه (مبارک ) رمضان خودداری کند.

حماس، عربستان، امارات و قطر نیز نسبت به تبعات حمله رژیم صهیونیستی به رفح هشدار داده‌اند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان