چهار مکان پیشنهادی برای آرامستان‌های جدید تهران اعلام شد/ آدرس و مساحت

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران آدرس مکان‌های "آرامستان‌های جدید تهران" را که توسط شهرداری تهران به شورا پیشنهاد شده است را اعلام کرد.

چهار مکان پیشنهادی برای آرامستان‌های جدید تهران اعلام شد/ آدرس و مساحت

به گزارش خبرآنلاین، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران درباره مکان‌یابی و احداث آرامستان‌های جدید در پایتخت اظهار کرد: موضوع مطالعات مربوط به جانمایی آرامستان جدید در شهر تهران به دلیل اهمیتی که دارد باید مورد توجه قرار بگیرد و در این مسئله باید به ابعاد مختلف آن توجه شود.

تسنیم نوشت: وی تصریح کرد: در بحث آرامستان‌های جدید با تاکید شورای شهر تهران، مطالعات لازم در حوزه ترافیکی، حمل و نقلی، محیط زیستی و دسترسی و موضوعات اجتماعی مورد توجه شهرداری تهران قرار گرفته است و در این قالب پیشنهاداتی از شهرداری تهران تهیه و آماده شده است.

پیرهادی در پاسخ به این پرسش که کدامیک از مکان‌ یا مکان‌های پایتخت به عنوان پیشنهاد برای احداث آرامستان‌های جدید تهران مدنظر شهرداری تهران است، گفت: زمین "گود آبعلی" در مجاورت منطقه 4 به مساحت 350 هکتار همچنین "زمینی در ابتدای جاده ساوه" به مساحت 200 هکتار، زمینی در محدوده وردآورد با مساحتی 300 هکتار در منطقه 22، زمینی در خاوران سه راه سیمان در منطقه 15 با مساحت 200 هکتار و همچنین زمینی در بی‌بی مریم با 300 هکتار از جمله مکان‌هایی هستند که به عنوان پیشنهاد برای احداث آرامستان‌های جدید مدنظر قرار دارند.

وی گفت: از مهمترین نقاطی که درخصوص آرامستان‌ها مطرح است زمین‌های اشاره شده است ضمن اینکه در بحث آرامستان‌ها باید توجه ویژه‌ای را به وسعت زمین داشته باشیم.

پیرهادی در پایان تصریح کرد: قطعا شورای شهر تهران موارد را بررسی و تلاش خواهد کرد که سال آینده زمینی را آماده کند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر