اعلام تمهیدات و محدودیت‌های ترافیکی روز قدس در سنندج

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کردستان در مصاحبه با خبرگزاری پلیس، محدودیت‌ها و تمهیدات ترافیکی راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر سنندج را اعلام کرد.

اعلام تمهیدات و محدودیت‌های ترافیکی روز قدس در سنندج

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، سرهنگ رضا همتی زاده در تشریح این خبر گفت: برابر اعلام شورای هماهنگی تبلیغات استان راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور در روز جمعه در شهرهای استان نیز برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: در روز جهانی قدس برابر اعلام مسیرهای راهپیمایی از میدان آزادی و خیابان فردوسی به سمت میدان انقلاب اجراء می گردد و در کلیه مسیرهای منتهی به خیابان فردوسی و میدان انقلاب محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد.

وی با بیان تمهیدات اعمال شده، گفت: از ساعت 12 شب، روز قبل، در صورت پارک وسایل نقلیه در مسیرهای میدان انقلاب، میدان آزادی، خیابان های امام (ره)، انقلاب و آیت الله طالقانی، خودرو های پارک شده توسط جرثقیل به خیابان‌های حاشیه‌ای و مجاور انتقال و از حرکت خودروها در مسیرهای سه راهی خیابان مولوی به سمت میدان آزادی، تقاطع انقلاب، سه راه حبیبی به سمت میدان انقلاب از ساعت 6 صبح روز جمعه، تا اتمام راهپیمایی جلوگیری خواهد شد.

همتی زاده از شهروندان و راهپیمایی کنندگان درخواست کرد: بصورت هماهنگ شده و از مسیرهای راهپیمایی خود را به میدان انقلاب برسانند و از رها کردن خودرو در خیابان و ایجاد سد معبر برای سایرین جداً خودداری فرمایند.

وی در پایان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات هموطنان روزه دار، همکاری همشهریان قانونمند و رانندگان را جهت اجرای صحیح محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها با پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان خواستار شد و تاکید کرد: همکاری شهروندان عزیز موجب برگزاری هرچه با شکوه‌تر راهپیمایی روز جهانی قدس خواهد بود.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان