روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

فیلم‌های "آل‌پاچینو" از فردا شب در قاب سیما

آثار "پدر خوانده " از فردا شب به مدت یک هفته در شبکه نمایش مرور می‌شود.

فیلم‌های "آل‌پاچینو" از فردا شب در قاب سیما

به گزارش خبرگزاری تسنیم، این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم‌هایی از "آل پاچینو "، بازیگر چهره و تهیه کننده سینما که دارای سبک ویژه‌ و به واقع سرشار از استعداد است و به خوبی می‌تواند ایفاگر هر نقشی باشد دربخش صحنه گران (مرور آثار)پخش می‌شوند.

او در دوران کودکی صدا و بازی شخصیت‌هایی که در فیلم‌ها می‌دید را تقلید می‌کرد تا اینکه سال 1966 در کلاس بازیگری لی استراسبرگ شرکت کرد و مدتی بعد در نقش‌های مکمل به بازی پرداخت و در این مدت موفق به دریافت دو جایزه تونی شد.

اولین بار در سال 1969 در فیلم (ناتالی و من) به ایفای نقش پرداخت؛ سرانجام در سال 1979 و با بازی در فیلم به یادماندنی «پدرخوانده» زندگی اش برای همیشه تغییر کرد.

او یکی از بهترین بازیگران عصر حاضر و تمام تاریخ سینما شناخته می‌شود و شخصیت‌ها، بازی‌ها و حضور او در فیلم‌های گزیده‌ای که بازی کرده ماندگار شده است و بازیگران زیادی از هنرنمایی او الهام گرفته و سعی کرده‌اند سبک و روش او در بازیگری را دنبال کنند.

پاچینو 1 بار برنده ی جایزه اسکار، 3 بار برنده جایزه گلدن گلوب و 1 بار برنده ی جایزه امی شده است.

" پدر خوانده 1 "، " سر پیکو"، " سیمون"، " عدالت برای همه"، " بی خوابی"، " افشاگر"و " قتل عادلانه" از جمله آثار مطرحی هستند که با بازی این بازیگر به ترتیب از شنبه 25 آبان‌ماه تا جمعه 1 آذرماه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش شده و ساعت 3 بامداد و 8 صبح روز بعد بازپخش می‌شوند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر