مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
جراحی زیبایی

زلنسکی: کریمه را به اوکراین برمی‌گردانیم

رئیس‌جمهوری اوکراین گفت: جنگ روسیه علیه اوکراین و علیه تمام اروپای آزاد با مسئله کریمه شروع شد و با آزادی این منطقه هم باید تمام شود. امروز غیرممکن است که بگوییم این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد. اما ما دائما مسائلی را در راستای آزادی کریمه بررسی می‌کنیم.

به گزارش تابناک به نقل از وب‌سایت پولیتیکو، ولودیمیر زلنسکی طی یک پیام ویدئویی در تلگرام گفت که جنگ روسیه با اوکراین، با کریمه آغاز شد و با این منطقه هم باید تمام شود.

 ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین روز سه‌شنبه در یک پیام ویدئویی در تلگرامش عنوان داشت: «امروز، توجه زیادی به موضوع کریمه می‌شود؛ و از آنجایی که کریمه متعلق به اوکراین است، ما هرگز آن را از دست نخواهیم داد.»

وی افزود: «جنگ روسیه علیه اوکراین و علیه تمام اروپای آزاد با مسئله کریمه شروع شد و با آزادی این منطقه هم باید تمام شود. امروز غیرممکن است که بگوییم این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد. اما ما دائما مسائلی را در راستای آزادی کریمه بررسی می‌کنیم. من می‌دانم که ما به کریمه اوکراینی بازخواهیم گشت.».

اما این درحالیست که دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه روز دوشنبه طی مصاحبه‌ای با خبرگزاری تاس تاکید کرد، تصمیم الحاق شبه‌جزیره کریمه به مسکو – در سال 2014 – «درست‌ترین کار» بود چرا که اجازه داد روسیه قوی‌تر شود و به مردم کریمه نیز کمک کرد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
جراحی بینی
پیشخوان
تبلیغات متنی