رکورد قیمت حواله خودروهای جانبازان در ۱۴۰۳ / ۱۳ میلیارد بده مرسدس ۲۲ میلیاردی بگیر!

فروش حواله‌های خودروی جانبازان همچنان در بازار آزاد ادامه دارد.

رکورد قیمت حواله خودروهای جانبازان در 1403 / 13 میلیارد بده مرسدس 22 میلیاردی بگیر!

به گزارش خبرآنلاین،قیمت این حواله‌ها معمولا در حدود 2 تا 4 میلیارد تومان قرار دارد اما برای خودورهای نز شرایط فرق می‌کند.

روزگار خودرو در گزارشی نوشت:خودروهای لوکس بنز از مدل c کلاس، cla و کلاس a در سامانه یکپارچه انجام شد و حال قیمت های نجومی برای حواله‌های این خودروها تعیین می‌شود.

قیمت حواله خودروی بنز c کلاس 12 تا 13 میلیارد تومان در فضای مجازی است.

حواله بنز cla هم حدود 9 الی 12 میلیارد تومان قیمت دارد و برای کلاس هم قیمت 10 میلیارد تومان اعلام می‌شود.

نکته جالب اینجاست که قیمت نهایی این سه مدل خودرو در بازار آزاد بین 18 تا 22 میلیارد تومان اعلام شده است.

حواله-بنز1

حواله-بنز2

آلمانی ها هم برای جانبازان

دو مدل مرسدس بنز C180 و CLA180 خودروهایی هستند که برای جانبازان در نظر گرفته شده است. این دو محصول البته جزو نسخه‌های پایه محسوب می‌شوند اما با این وجود به نظر می‌رسد که با واردات این خودروها شرکت ستاره ایران نیز که از قدیم واردات محصولات بنز را بر عهده داشت دوباره به میدان بازگردد. نکته جالب اینجاست در حالی که ارز برای واردات خودرو و حتی کارکرده‌ها وجود ندارد شاهد ورود خودروهای آلمانی برای جانبازان هستیم.

مشخصات فنی

هر دو خودروی مورد نظر از پیشرانه بنزینی و برقی به صورت ترکیبی استفاده می‌کنند. مرسدس بنز CLA‌ از پیشرانه 1.3 لیتری توربو بهره می‌برد که توان حداکثری آن با ترکیب پیشرانه برقی به 136 اسب بخار و 230 نیوتن.متر گشتاور می‌رسد. توان این پیشرانه‌ها نیز از طریق گیربکس هفت سرعت دوکلاچه تر به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

اما مردس بنز کلاس C 180 توان بیشتری نسبت به مدل CLA دارد. این خودرو از پیشرانه بنزینی 1.5 لیتری توربو بهره می‌برد که توان آن با کمک پیشرانه برقی به 170 اسب بخار می‌رسد و حداکثر گشتاور آن روی 250 نیوتن.متر قرار دارد. گیربکس این خودرو نیز پیشرفته‌تر و از نوع 9 سرعت دوکلاچه تر است. یکی از نکات جذاب درباره مرسدس C180‌ سیستم انتقال قدرت آن است که به محور عقب توان را منقل می‌کند و می‌تواند جذابیت بیشتری البته برای جانبازان داشته باشد.

217

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان