جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

در مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم

وداع با پیکر شهید مدافع سلامت مهشید گودرز

صبح روز یک شنبه 26 بهمن ماه مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع سلامت، پرستار زحمتکش و ایثارگر مهشید گودرز با حضور والده گرامی مرحومه فاطمه تفتی(مدیره سابق پرستاری مرکز)، خانواده گودرز، دکتر امیدوار رضائی رییس مرکز پزشکی ،آموزشی و درمانی لقمان حکیم، دکتر محمدرضا حاج اسماعیلی معاون آموزشی و پژوهشی مرکز، سعدی بنار مدیر مرکز، فاطمه گودرزی مدیر پرستاری و جمعی از مسئولین و همکاران در محوطه مرکز برگزار گردید.

این مراسم با تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید شروع و پس از مداحی و مدیحه سرایی مداح اهل بیت، دکتر امیدوار رضائی رییس مرکز به ایراد سخنرانی و بیان توصیف خصائص اخلاقی و صفات بارز شهیده پرداخت وعنوان داشت مهشید گودرز از پرستارانی بود که با حدود 11 سال سابقه در بخش های مهمی از مرکز حضور داشت و از پرستاران مجرب محسوب می گردید .

وی در ادامه اذعان داشت شهیده مهشید گودرز با شروع اپیدمی کووید-19 به صورت داوطلبانه در بخش مراقبت های تنفسی کرونا مشغول بکار بود و تا اواسط اردیبهشت ماه در این بخش به ارائه خدمت به بیماران حاد تنفسی پرداخت. لیکن بعد از بارداری، وی به بخش مراقبت های ویژه جنرال و مسمومین منتقل شد و سرانجام در تاریخ 24 بهمن ماه در اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان امام علی (ع) کرج دار فانی را وداع گفت .

شایان ذکر است ایشان به تلاش های مستمر، شبانه روزی و ارزشمند کادردرمان بویژه پرستاران اشاره نمود و اظهار داشت شهادت ایشان غم و اندوه فراوانی بر دوش یکایک پرسنل مرکز نهاد .

گفتنی است، پیکر این شهید خدمت پس از برگزاری مراسم در محوطه مرکز و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برای وداع با مسئولین وهمکاران به بهشت زهرا(س) تهران منتقل و در قطعه شهدای مدافع سلامت به خاک سپرده شد.

 
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان