کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت
کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت

برگزاری جشنواره زیتون در طارم سفلی

دبیر جشنواره زیتون سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: جشنواره زیتون طارم‌سفلی و آیین شکرگزاری با هدف تبیین و اهمیت محصول زیتون همراه با نمایشگاه دستاوردهای کشاورزی و باغی فردا یکشنبه (۱۳آذرماه) برگزار می‌شود.

برگزاری جشنواره زیتون در طارم سفلی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین، آزیتا اسدی، دبیر جشنواره زیتون سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین روز شنبه در تشریح این خبر اظهارکرد: در این جشنواره که مسئولان کشوری و استانی نیز حضور دارند، ظرفیت‌های کشاورزی منطقه طارم سفلی با تاکید بر زیتون و فرآورده‌های آن در طارم‌سفلی معرفی می‌شوند.

اسدی گفت: افتتاح اولین آزمایشگاه ارزیابی حسی روغنی، امضا تفاهم‌نامه گردشگری کشاورزی بین سازمان جهاد کشاورزی و اداره کل میراث فرهنگی در محل کشت و صنعت خندان، برگزاری کارگاه GMP (مدیریت برداشت و روغن کشی زیتون) خوشه زیتون، بازدید از غرفه‌های دستاوردهای کشاورزی بخش طارم‌سفلی و رونمایی از تمبر یادبود جشنواره و سخنرانی مسئولان از عمده برنامه‌های این جشنواره است.

دبیر جشنواره زیتون سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اظهارکرد: این جشنواره از ساعت 9صبح تا 17عصر در در منطقه سیاهپوش طارم‌سفلی برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند در آن حضور یابند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی