تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

کاهش ۱۵ درصدی بیماران بستری کرونایی در خوزستان

فارس نوشت:دکتر حبیب حی‌بر، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز در رابطه با آخرین آمار بستری‌های کرونایی اظهار کرد: تعداد بیماران کرونایی سرپایی مراجعه کننده به بیمارستان‌های خوزستان در هفته منتهی به هفتم بهمن ماه نسبت به هفته قبل از آن سه درصد کاهش یافته است.

کاهش 15 درصدی بیماران بستری کرونایی در خوزستان

وی از اشغال 85 درصدی تخت‌های اختصاص داده شده به کودکان مبتلا به کووید - 19 در بیمارستان‌های خوزستان خبر داد و افزود: 29 درصد ظرفیت تخت‌های اختصاص داده شده به بیماران بزرگسال مبتلا به کرونا نیز در بیمارستان‌های این استان پر است.

حی بر گفت: از مردم خوزستان خواست همچنان تقاضا دارم که شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت کرده و از حضور در مکان‌های شلوغ و سربسته خودداری کنند.

بر اساس آخرین رنگبندی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت تنها یک شهرستان خوزستان در وضعیت زرد کرونایی قرار داشته و بقیه نقاط این استان آبی کرونایی هستند.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی