ابدومینوپلاستی سعادت آباد

جراحی ابدو مینوپلاستی مناسب آن دسته از افرادی است که به دلیل نوسانات عمده وزن، بارداری، افزایش سن یا جراحی‌های قبلی مایلند از شر پوست و چربی اضافی و ترک‌های پوستی در ناحیه شکم خلاص شوند.

ابدومینوپلاستی سعادت آباد
اگر ماه‌ها و سال‌ها برای رسیدن به وزن مناسب و اندام ایده آل تلاش کرده‌اید اما اکنون دارای پوست شل و چربی اضافه در ناحیه شکم هستید جراحی ابدومینوپلاستی بهترین گزینه برای شما است . ابدومینوپلاستی یا تامی تاک یک عمل جراحی زیبایی برای برداشتن چربی و پوست اضافی از شکم است. این موثرترین راه برای دستیابی به شکمی کاملا صاف و تخت است. جراحی ابدومینوپلاستی سعادت آباد برای افرادی که در ناحیه شکم پوست و چربی اضافی دارند و یا پوست شکم آن ها به دلیل بارداری و زایمان، افزایش سن و یا کاهش وزن خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده، ایده آل است.

چرا ابدومینوپلاستی انجام دهیم؟

جراحی ابدو مینوپلاستی مناسب آن دسته از افرادی است که به دلیل نوسانات عمده وزن، بارداری، افزایش سن یا جراحی‌های قبلی مایلند از شر پوست و چربی اضافی و ترک‌های پوستی در ناحیه شکم خلاص شوند. از طرفی در دوران بارداری عضلات شکم نیز سست و شل می‌شوند.

از آنجایی که پوست دیگر نمی‌تواند خود را با بافت عضلانی زیرین سازگار کند، این مشکلات را نمی‌توان با ورزش و رژیم غذایی برطرف کرد. جراحی ابدومینوپلاستی سعادت آباد می‌تواند به تنهایی تمامی این مشکلات را برطرف کند.

انواع مختلف جراحی ابدومینوپلاستی و موارد استفاده آن ها

ابدومینوپلاستی کامل

این روش معمولا شامل برداشتن پوست اضافی، سفت شدن عضلات شکم و لیپوساکشن برای تغییر شکل شکم است. در یک ابدومینوپلاستی کامل، پوست از ناحیه بالای ناف تا ناحیه شرمگاهی برداشته می‌شود. به طور کلی، این مدل ابدومینوپلاستی سعادت آباد، چشمگیرترین نتیجه را به همراه خواهد داشت زیرا پوست و چربی اضافی شکم را از بین می‌برد و در عین حال ماهیچه‌های جدا شده شکم را نیز ترمیم می‌کند.

جدا شدن عضلات شکم در دوران بارداری و پس از آن بسیار رایج است زیرا رحم عضلات شکم را برای جا دادن جنین در حال رشد جدا می‌کند. در این روش علاوه بر حدف چربی و پوست اضافی، عضلات شکم نیز تقویت می‌شوند.

معمولا در ابدومینوپلاستی کامل یک ناف جدید ایجاد می‌شود و محل ناف تغییر می‌کند. در این روش ممکن است از لیپوساکشن نیز برای برداشتن چربی اضافی در ناحیه شکم استفاده شود. همچنین، در ابدومینوپلاستی کامل ترک‌های پوستی بهبود می‌یابند.

مینی ابدومینوپلاستی یا ابدومینوپلاستی جزئی

جراحی مینی ابدومینوپلاستی سعادت آباد زمانی انجام می‌شود که بعد از زایمان یا کاهش وزن فقط کمی پوست اضافی و افتادگی در ناحیه زیر شکم (زیرناف) باقی مانده باشد. از آنجایی که این روش برای برداشتن بافت کمتری طراحی شده است، برش‌ها و در نتیجه جای بخیه کوچکتر هستند.

در ابدومینوپلاستی جزئی در امتداد خط بیکینی یک جای بخیه باقی می‌ماند اما هیچ جای زخم و بخیه‌ای در اطراف ناف وجود نخواهد داشت. در برخی از مینی ابدومینوپلاستی‌ها، برش فقط باید از استخوان لگن تا باسن ایجاد شود. در برخی دیگر، ممکن است فقط یک برش کوچک در امتداد پایین شکم ایجاد شود.

ابدومینوپلاستی معکوس

ابدومینوپلاستی سعادت آباد

ابدومینوپلاستی معکوس یک روش جراحی است که برای لیفت و سفت کردن پوست شل و افتاده شکم طراحی شده است. در این مدل ابدومینوپلاستی سعادت آباد، فقط از قسمت فوقانی شکم پوست برداشته می‌شود.

در جراحی ابدومینوپلاستی معکوس از یک برش در زیر پستان استفاده می‌شود که جای بخیه را به خوبی در داخل چین سینه پنهان می‌کند. این یک روش عالی برای لیفت و جوانسازی شکم است و معمولا به طور همزمان همراه با جراحی لیفت سینه و بزرگ کردن سینه انجام می‌پذیرد.

از بافت‌های اضافی بالای شکم می‌توان برای لیفت و افزایش حجم سینه با پوست و چربی طبیعی استفاده کرد و در نتیجه از کاشت ایمپلنت برای افزایش حجم سینه جلوگیری کرد. جراحی ابدومینوپلاستی معکوس همزمان امکان تنظیم مجدد موقعیت سینه روی قفسه سینه، لیفت سینه و بهبود شکل ظاهری سینه و شکم را فراهم می‌کند. این مدل ابدومینوپلاستی سعادت آباد، بر بافت‌ها و ماهیچه‌های زیر شکم تأثیر نمی‌گذارد.

آبدومینوپلاستی اطراف شکم یا گرداگرد

ابدومینوپلاستی اطراف شکم که به کانتورینگ شکم نیز معروف است روشی است که برای از بین بردن مقدار زیادی چربی و افتادگی پوست استفاده می‌شود. معمولا این جراحی همراه با لیپوساکشن انجام می‌شود تا نتایج شگفت انگیزی به دست آید و همزمان عضلات زیرین شکم سفت شوند. جراحی ابدومینوپلاستی اطراف شکم به قسمت فوقانی و تحتانی شکم، باسن و پهلوها می‌پردازد.

در این روش جراح برش‌های بزرگ‌تری را در مقایسه با سایر روش‌ها ایجاد می‌کند تا به عمیق‌ترین رسوبات چربی برسد. این برش‌ها در اطراف باسن و در سراسر قسمت تحتانی شکم امتداد می‌یابند.

در روش ابدومینوپلاستی سعادت آباد برای اطراف شکم مدت زمان بیشتری طول می‌کشد تا جای بخیه بهبود یابد. همچنین، در این روش ممکن است محل قرارگیری ناف تغییر کند. دوره نقاهت در این روش، کمی طولانی‌تری از سایر روش‌ها است اما مدت آن از یک بیمار به بیمار دیگر متفاوت است.

خدمات ابدومینوپلاستی سعادت آباد تهران

اگر جراحی ابدومینوپلاستی توسط یک جراح کم‌تجربه انجام شود نتیجه عمل به هیچ عنوان راضی کننده نخواهد بود. بنابراین، اکثر افرادی که قصد دارند جراحی ابدومینوپلاستی را انجام دهند به دنبال یک جراح ماهر و باتجربه هستند که نمونه عمل‎های موفق بسیار زیادی داشته باشد.

فراموش نکنید که انواع جراحی‌های پلاستیک، ترمیمی و زیبایی باید با ظرافت و دقت انجام شود تا نتیجه حاصل از آن طبیعی و مطلوب باشد. اگر قصد انجام هر کدام از جراحی های فوق را دارید، کار را به کاردان بسپارید. دکتر کامبیز ایزدپناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی یکی از بهترین‌ها در ایران می‌باشند .

 ابدومینوپلاستی سعادت آبادمزایای جراحی ابدومینوپلاستی سعادت آباد تهران

 • از بین بردن پوست شل و چربی اضافه شکم
 • بهبود شکل ظاهری شکم
 • لیفت پوست شکم
 • کاهش و بهبود ترک‌های پوستی (استرچ مارک)
 • اصلاح و بهبود فتق شکمی
 • کاهش بی‌اختیاری ادرار استرسی
 • بهبود ظاهر اسکارهای ناشی از سزارین

جلسه مشاوره قبل از عمل ابدومینوپلاستی

در طول مشاوره اولیه، جراح پلاستیک مراحل انجام عمل ابدو مینو پلاستی را به بیمار توضیح خواهد داد. در این جلسه شرایط فیزیکی بیمار بررسی می‌شود تا جراح بتواند بهترین و مناسب‌ترین روش ابدومینوپلاستی را برای بیمار انتخاب کند. بیمار در این جلسه با مزایا و عوارض احتمالی عمل ابدومینوپلاستی نیز آشنا می‌شود.

آمادگی قبل از عمل ابدومینوپلاستی سعادت آباد

 • توصیه می‌شود 4 تا 6 هفته پیش از عمل ورزش سنگین انجام ندهید.
 • از دستورالعمل‌های جراح پلاستیک خود پیروی کنید.
 • تا زمانی که به وزن ایده آل خود نرسیده‌اید، جراحی ابدومینوپلاستی را انجام ندهید.
 • باید از سلامت جسمی خوبی برخوردار باشید.
 • حداقل 4 تا 6 هفته قبل از جراحی ابدومینوپلاستی، سیگار نکشید. استعمال دخانیات می‌تواند تا حد زیادی توانایی شما را برای بهبودی مختل کند.
 • اگر از مکمل یا داروی خاصی مانند داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید (وارفارین، دیسپرین، آسپرین و ...) جراح خود را در جریان بگذارید.
 • از چند هفته قبل از جراحی ابدومینوپلاستی یک رژیم غذایی سالم و متعادل داشته باشید.
 • آزمایش‌های قبل از جراحی را انجام دهید.
 • استرس و اضطراب را از خود دور کنید.
 • معمولا باید 6 تا 8 ساعت قبل از جراحی آبدومینوپلاستی ناشتا باشید. بهتر است در این مورد از دستورات پزشک خود پیروی کنید.

تفاوت ابدومینوپلاستی با سایر روش های لاغری

در جراحی آبدومینوپلاستی سعادت آباد هم پوست شل و هم چربی اضافه شکم برداشته می‌شود. در واقع افرادی که در ناحیه شکم پوست شل و اضافه ندارند گزینه مناسبی برای جراحی ابدومینوپلاستی محسوب نمی‌شوند. جراحی ابدومینوپلاستی فقط مربوط به ناحیه شکم است.

دکتر کامبیز ایزدپناه متخصص ابدومینوپلاستی سعادت آباد

لیپوساکشن مناسب آن دسته از افرادی است که در ناحیه شکم پوست شل یا اضافه ندارند و فقط قصد دارند چربی اضافه شکم خود را تخلیه کنند. لیپوساکشن مختص به تخلیه چربی‌های شکم نیست بلکه از لیپوساکشن می‌توان برای تخلیه چربی نواحی دیگری از بدن مانند ران‌ها، پاها، بازوها و … بهره برد.

تفاوت ابدومینوپلاستی با جراحی لاغری

در اکثر جراحی‌های لاغری ساختار معده و دستگاه گوارش تغییر می‌یابد. جراحی لاغری با کاهش احساس گرسنگی و افزایش احساس سیری و متابولیسم بدن، میل بیمار به پرخوری و دفعات غذا خوردن را کاهش می‌دهد. این تغییرات باعث ترویج سبک زندگی سالم‌تر می‌شود.

 ابدومینوپلاستی هیچگونه تغییری در ساختار داخلی بدن انسان ایجاد نمی‌کند و تنها پوست شل و چربی اضافه شکم را از بین می‌برد و شکل ظاهری آن را بهبود می‌بخشد. ابدومینوپلاستی بر روی اشتها، تغذیه و متابولیسم تاثیری نمی‌گذارد.

مراقبت‌های بعد از ابدومینوپلاستی سعادت آباد

 • دو درن در پایین شکم شما گذاشته می‌شود تا از این طریق مایع طبیعی (خونابه) که بافت‌های بدن شما تولید می‌کنند خارج شود. معمولا 2 تا 7 روز پس از جراحی ابدو مینو این درن‌ها برداشته می‌شوند.
 • پس از جراحی داروهای مختلفی از قبیل آنتی بیوتیک‌ها، مسکن ها و داروهای ضد انعقاد خون برای شما به صورت وریدی و خوراکی تجویز می‌شود.
 • حداقل به مدت 6 هفته باید یک گن یا شکم بند بپوشید. پوشیدن شکم بند یا گن به کاهش تورم بافت شکم و انقباض پوست کمک می‌کند.
 • یک روز پس از جراحی باید با کمک فرد دیگری در اتاق خود راه بروید تا خطر ایجاد لخته خون در پاها کاهش یابد.یک روز پس از جراحی باید با کمک فرد دیگری در اتاق خود راه بروید تا خطر ایجاد لخته خون در پاها کاهش یابد.
 • پس از جراحی ابدومینوپلاستی سعادت آباد مصرف نوشیدنی و غذاهای آبکی و سبک بلامانع است.
 • ممکن است تا 5 روز پس از جراحی داروهای ملین برای شما تجویز شود.
 • پانسمان‌ها برای بررسی جای بخیه و ناف تعویض می‌شوند و سپس گن یا شکم بند دوباره بر روی پانسمان پوشیده می‌شود.
 • هنگامی که به خانه می‌رسید لطفا در سه تا چهار روز اول از هرگونه فعالیت شدید خودداری کنید. با این حال، باید در خانه آرام قدم کنید و بی‌تحرک نباشید.
 • حداقل تا 6 هفته پس از جراحی آبدومینو از انجام فعالیت‌های سنگین خودداری کنید.
 • حداقل یک تا دو ماه پس از جراحی آبدومینوپلاستی از مصرف دخانیات و نوشیدنی‌های الکلی پرهیز کنید.
 • حداقل تا 6 ماه بعد از جراحی ابدو مینو پلاستی از انجام ورزش‌های سنگین اجتناب کنید.

نتیجه‌گیری

 ابدومینوپلاستی  یکی از جراحی‌های زیبایی متداول و پرطرفدار است که باعث حذف پوست اضافه و چروک در شکم می شود. انتخاب پزشک کاردان و رعایت توصیه‌های مراقبتی مربوط به قبل و بعد از عمل  ابدومینوپلاستی  کمک زیادی به موفقیت عمل جراحی می‌کند. پزشک با توجه به میزان افتادگی پوست شکم و چروک در آن یکی از روش‌های موجود را تجویز می‌کند.

اگر به دنبال  جراحی ابدومینوپلاستی سعادت آباد تهران هستید، دکتر کامبیز ایزدپناه یکی از بهترین متخصص های زیبایی است. جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق سایت drkambizizadpanah.com اقدام نمایید.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان