مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
جراحی زیبایی

اینفوگرافی/ خطرات گرمازدگی در تابستان

بدن انسان نمی‌تواند گرمای بیش از حد را تحمل کند. فرایند‌هایی که ما را زنده نگه می‌دارند در یک بازه دمایی مشخص هستند. این بسته به شخص به طور کلی بین ۳۶ تا ۳۷ درجه سانتیگراد (۹۶.۸ درجه تا ۹۸.۶ درجه فارنهایت) است.

فرادید؛ بدن انسان در خنک سازی خود و پایین آوردن دما مهارت دارد، اما فقط تا یک محدوده‌ی مشخص. با افزایش سرسام آور دما، بدن ممکن است نتواند گرمای اضافی را به اندازه کافی خوب و سالم حفظ کند و ممکن است همه گروه‌های سنی به طور مساوی رنج نبرند.

بدن انسان نمی‌تواند گرمای بیش از حد را تحمل کند. فرایند‌هایی که ما را زنده نگه می‌دارند در یک بازه دمایی مشخص هستند. این بسته به شخص به طور کلی بین 36 تا 37 درجه سانتیگراد (96.8 درجه تا 98.6 درجه فارنهایت) است.

جاناتان سامت رئیس دانشکده بهداشت عمومی کلرادو در آرورا توضیح می‌دهد: «اگر درجه حرارت اصلی بدن کسی بالاتر رود، واکنش اصلی بدن در برابر گرما، تلاش برای خلاص شدن از شر آن است». برای خلاص شدن از شر گرمای بیش از حد، رگ‌های خونی پوست گشاد یا منبسط می‌شوند. در همان زمان، قلب سریعتر شروع به تپش می‌کند؛ که جریان خون را به پوست هل می‌دهد. در آنجا خون می‌تواند گرما آزاد کند تا خنک شود. در همین حال، عرق ایجاد می‌شود تا دمای پوست پایین بیاید.
 
اینفوگرافی/ خطرات گرمازدگی در تابستان
 
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
جراحی بینی
پیشخوان
تبلیغات متنی