یک پیش بینی از قیمت دلار / ریزش ادامه دارد؟

قیمت دلار در سومین روز هفته به کریدور پنجم برگشت و نسبت به روز یکشنبه کاهش ۶۵۰ تومانی داشت. معامله‌گران به دلیل تلرانس محدود قیمت، به ریتم رفت و برگشتی اسکناس دلار چندان اهمیت نمی‌دهند و آن را روند طبیعی بازار می‌دانند. کارشناسان اقتصادی معتقدند، دولت فعلی تلاش می‌کند دلار با پایین‌ترین قیمت به دولت آینده، تحویل دهد.

یک پیش بینی از قیمت دلار / ریزش ادامه دارد؟

به گزارش خبرآنلاین،قیمت دلار روز دوشنبه در کریدور پنجم بازگشایی شد و کاهش 500 تا 600 تومانی داشت. اسکناس آمریکایی در آخرین معامله روز دوشنبه در نیمه بالایی کانال 9 از کریدور پنجم به کار خود پایان داد.

تجارت نیوز در خبری نوشت:بررسی بازار ارز حکایت از تعادل در عرضه و تقاضا دارد. معامله‌گران، همچنان سیاست‌گذار را یکه‌تاز بازار ارز می‌دانند و معتقدند نوسانات دلار قابل توجه نیست و روند طبیعی بازار است.

تحلیلگران بازارهای مالی با توجه به شرایط باثبات فعلی سقف نوسان قیمت دلار را کوتاه‌تر از هفته‌های گذشته می‌دانند. آنها می‌گویند قیمت در محدوده‌ای مشخص به نفع نوسان‌گیران است. این افراد در حمایت می‌خرند و در مقاومت می‌فروشند و این عمل را در طول روز چندین بار انجام می‌دهند.

پیش بینی قیمت دلار

کارشناسان اقتصادی نیز تا برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهوری جدید بازار آرامی را برای دلار پیش‌بینی می‌کنند. آنها معتقدند انتظارات تورمی، اندکی فروکش کرده و نگرش جامعه نسبت به آینده اقتصادی کشور کمی خوش‌بینانه شده است. آنها این موضوعات را در ایجاد آرامش در بازارهای مالی در کوتاه‌مدت موثر می‌دانند.

گفتنی است تیم دولت فعلی نیز علاقه‌مند است که با نرخ‌های منطقی، بازارهای مالی به‌ویژه دلار را تحویل دولت بعدی بدهد، زیرا این تحویل ثبت در تاریخ خواهد شد.

قیمت درهم از کاهش دلار تبعیت نکرد

گفتنی است قیمت درهم روز دوشنبه روی رقم 16 هزار و 200 تومانی ایستاد و افزایش 50 تومانی داشت. قیمت تتر با افت 600 تومانی به کریدور پنجم برگشت و روی رقم 59 هزار 750 تومانی ایستاد.

پوند انگلیس با کاهش هزار تومانی روی قیمت 76 هزار و 730 تومانی معامله شد و یورو نیز کاهش 750 تومانی داشت و روی رقم 64 هزار و 870 تومانی به کار خود پایان داد.

گفتنی است اسکناس دلار روز دوشنبه با رقم 46 هزار و 362 تومان و حواله دلار نیز با رقم 43 هزار و 288 تومانی عرضه شد و بیش از 50 تومان ارزان شد.

217

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر