تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

خداحافظی سردار رحیمی از پلیس پایتخت

سردار حسین رحیمی از ۱۶ مرداد ماه سال ۱۳۹۶ با حکم سردار حسین اشتری، فرمانده وقت پلیس کشور فعالیت خود به عنوان رئیس پلیس تهران بزرگ را آغاز کرده بود

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، فرمانده فراجا با صدور حکمی، سردار حسین رحیمی را به عنوان رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا منصوب کرد.

 سرانجام پس از انتشار خبر‌های غیررسمی از تغییر فرمانده انتظامی تهران بزرگ، رئیس بازرسی کل فراجا در اظهارنظری رسمی تایید کرد که سردار حسین رحیمی که پیش از این فرماندهی انتظامی تهران بزرگ را بر عهده داشت با حکم سردار احمدرضا رادان، فرمانده فراجا به عنوان رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا منصوب شده است.

سردار حسین رحیمی از 16 مرداد ماه سال 1396 با حکم سردار حسین اشتری، فرمانده وقت پلیس کشور فعالیت خود به عنوان رئیس پلیس تهران بزرگ را آغاز کرده بود. مسئولیتی که تا امروز و با انتقال او به مجموعه فراجا ادامه داشت. از این پس نیز رحیمی به عنوان رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا که یکی از پلیس‌های تخصصی و تازه تاسیس در مجموعه فراجا محسوب می‌شود به فعالیت خود ادامه خواهد داد. پیش از رحیمی، سردار رضائیان ریاست پلیس امنیت اقتصادی فراجا را برعهده داشت.

سردار رحیمی 59 ساله که از مرداد ماه 96 جایگزین سردار حسین ساجدی‌نیا، در ریاست پلیس تهران شده بود، فعالیت در مقام فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، ریاست پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، فرمانده انتظامی استان لرستان و... را در کارنامه دارد.

اجرای طرح‌های منظم انتظامی نظیر رعد، اقتدار، ظفر، کاشف، صاعقه و ... از جمله اقدامات رحیمی در دوران مسئولیتش در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بود که هر کدام متناسب با ماموریت‌ها و اهداف هریک از پلیس‌های تخصصی نظیر پلیس پیشگیری، پلیس اطلاعات، پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس آگاهی و ... به اجرا درآمد. ایجاد پلیس راه تهران بزرگ و فراهم کردن سازوکار پلیس اطفال نیز از دیگر اقدامات رحیمی است. دوران مدیریت او در پلیس پایتخت نیز با اجرای طرح‌هایی نظیر موتوریار، تغییر نحوه اجرای طرح زوج یا فرد و ... در حوزه راهنمایی و رانندگی همزمان بود.

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی