روغن ارده کنجد فدک
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فدک
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

نگاهی به سخنان امروز رهبر انقلاب در مورد فتنه تحریف؛

با آدرس غلط، مقابله کنیم

گروه سیاست فردا: ایشان تحریف واقعیات را خط ثابت تبلیغاتی رسانه های غربی در طول چهل و یک سال گذشته خواندند و خاطر نشان کردند:«در این خط تبلیغاتی، نقاط قوت به‌طور کلی انکار و یا در مورد آن سکوت می شود اما اگر نقطه ضعفی باشد، دهها و حتی صدها برابر بزرگنمایی می شود. در این خط تبلیغاتی گفته می‌شود اگر می‌خواهید تحریم‌ها برطرف شود، کوتاه بیایید و ایستادگی نکنید و متأسفانه برخی در داخل هم این آدرس غلط را تکرار می کنند اما این خط بر روی اکثریت ملت ایران با شناختی که از دشمن و غرض ورزی او دارند ، مؤثر نیست.»

به نظر می رسد برای مقابله با این خط تبلیغاتی دشمن وظیفه رسانه های جریان انقلاب سنگین و دشوارتر از قبل باشد. در فضایی که دشمن از کوچکت ترین فرصتی برای القای ناکارآمدی نظام استفاده می کند جریان رسانه های کشور باید با انتشار اخبار واقعی و بیان واقعیت پیشرفت ها و موفقیت های کشور برای بسته شدن این خط تحریف اقدام شایسته نماید. استفاده از تمامی ابزارهای رسانه ای کشور و نبود شیطنت های رسانه ای از سوی برخی جریان های سیاسی در داخل کمک می کند تا خواسته مقام معظم رهبری در راستای مقابله با این خط خیبری دشمن تحقق یابد.

تاکید معظم له بر ای نکته که « اگر جریان تحریف شکست بخورد، قطعاً جریان تحریم هم شکست خواهد خورد، زیرا عرصه کنونی، میدان جنگ اراده ها است و اگر اراده ملت ایران مستحکم باقی بماند، بر اراده دشمن غلبه خواهد کرد.» نشان می دهد که توجه به این موضوع تا چه اندازه از اهمیت برخوردار است و می تواند جریان تحریم دشمن را نیز با شکست مواجه سازد. در این دوره حساس از انقلاب اسلامی ایران انتظار از برخی جریان های رسانه ای داخل کشور این است که آب در آسیب دشمن نریخته و واقعیات کشور را آنگونه که هست بیان نمایند و موفقیت ها و پیشرفت ها را شفاف برای مردم بیان کنند. شاید یکی از این اتفاقات مهم و تاثیر گذار که در آینده نزدیک اثرات آن مشاهده خواهد شد اقدامات و فعالیت های مجلس یازدهم در تعیین خط مشی و مسیر کشور در حوزه های مختلف است که بیان واقعیات آن می تواند تا اندازه زیادی خط تبلیغاتی دشمن در ناامید کردن مردم را شکسته و به امید آفرینی در جامعه کمک نماید.

اگر جریان رسانه ای داخل کشور به درستی از عهده وظایف خود برآید قطعا تلاش دشمن در دادن آدرس غلط به مردم با شکست مواجه خواهد شد. موضوعی که رهبری امروز در سخنان خود به آن اشاره فرمودند.«هدف این جریان، ضربه زدن به روحیه مردم و دادن آدرس غلط درباره علاج تحریم است.هدف دشمن، گرفتن نشاط و امید از ملت بویژه جوانان است تا اینگونه القا کنند که کشور به بن بست رسیده و امکان حل مشکلات وجود ندارد.»

جریان رسانه های انقلاب در راستای تبیین رهنمودهای مقام معظم رهبری از این پس با تلاشی مضاعف برای مقابله با این حرفه رسانه ای دشمن تلاش خواهد کرد تا با بیان واقعیات و اتفاقات مثبتی که در کشور در حال انجام و شکل گیری است و می تواند امید و نشاط را به جامعه بازگرداند، زمینه مقابله با این اقدام دشمنان انقلاب را فراهم آورد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان