بیش از ۱۴۰ پروژه آبفا در لرستان در دست اجراست

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: ۱۴۰ پروژه در حوزه آب و فاضلاب در دست ساخت داریم که برای تکمیل آنها ۲ هزار و ۲۷۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است .

بیش از 140 پروژه آبفا در لرستان در دست اجراست

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، یاسر اکبریان امروز در گفت‌وگو با رسانه‌ها با اشاره به پروژه‌های در حال اجرا فاضلاب شرکت آب و فاضلاب لرستان اظهار کرد: 45 پروژه در حوزه فاضلاب داریم که از این تعداد 5 پروژه تصفیه خانه فاضلاب در 5 شهر استان و اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در تمامی شهرهای استان را داریم.

به گفته وی با تحقق این پروژه‌ها علاوه بر افزایش ظرفیت تصفیه خانه‌های فاضلاب استان به 73 هزار متر مکعب شاهد اجرای 50 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب در استان خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: میزان اعتبار این پروژه‌ها حدود 2 هزار میلیارد تومان است که تلاش خواهیم کرد از همه ابزارهای قانونی برای تامین این اعتبار استفاده کنیم.

اکبریان بیان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها در مجموع یک میلیون نفر از جمعیت شهری استان تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار می‌گیرد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به پروژه‌های حوزه آب هم گفت: علاوه بر برنامه ریزی برای تامین آب شرب 162 روستا با جمعیتی بالغ بر 73 هزار نفر تا پایان سال حدود 94 پروژه نیز در سطح استان در حوزه‌های نگهداری ، تعمیرات و بهسازی تاسیسات به منظور ارتقا کیفیت و کمیت و ارائه خدمات مستمر به مردم در بخش تامین آب شرب و کاهش هدر رفت آن در دست اقدام داریم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان بیان کرد: میزان اعتبار پیش بینی شده برای این 94 پروژه رقمی معادل 270 میلیارد تومان است.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان