روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

دزدان عجیب و غریب همدان بازداشت شدند +عکس

رکنا: سرهنگ جمشید باقری گفت: در پی شکایت مالک یک گل فروشی مبنی بر سرقت تعداد زیادی از گل های زینتی توسط سارقان ناشناس، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران واحد تجسس قرار گرفت.

او افزود: در تحقیقات مشخص شد سارقان در نیمه های شب وارد گلخانه شده و تعداد زیادی از گل ها و گلدان های با ارزش را سرقت و بخشی از گلخانه را نیز تخریب کرده اند.

سرهنگ باقری بیان کرد: با اقدامات پلیسی و بررسی دوربین های مدار بسته مسیرها و خیابان های اطراف تصویر یک دستگاه وانت مزدا همزمان با این سرقت به دست آمد که ظاهرا در حال جابجایی تعدادی زیادی گل و گلدان بود.

اوبیان کرد: با به دست آمدن شماره پلاک خودرو، مالک آن شناسایی و با دستور قضائی بازداشت شد.

این مسئول افزود: متهم که یک مرد 28 ساله است در ابتدا منکر سرقت شد ولی در مواجهه با مستندات پلیس، به سرقت این گلخانه با همدستی 2 نفر اعتراف کرد و با راهنمایی متهم، 2 همدست وی نیز دستگیر شدند.

سرهنگ باقری ادامه داد: در بازرسی از منزل متهمان 220 عدد انواع گل زینتی و 192 عدد انواع گلدان کشف و در ادامه مشخص شد متهمان در سرقت های متعدد دیگری نیز دست داشته اند و 14 هزار نخ سیگار، 315 عدد فندک تزئینی، 8 دستگاه انواع گوشی موبایل، 3 گالن روغن خودرو، دو دستگاه ماشین ریش تراش، انواع آچارآلات، یک دستگاه دوربین مدار بسته، انواع لامپ، 5 عدد باند پخش صوت، 20 عدد انگشتر نقره، ترازوی دیجیتال و بلند گوی دستی همگی مشکوک به سرقت و نیز 115 گرم ماده مخدر گل کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: تا کنون 15 نفر از مالباختگان به کلانتری مراجعه و شکایت خود را از این سارقان اعلام کرده اند و هر 3 متهم با دستور قضائی برای بررسی تخصصی جرایم به اداره مبارزه سرقت پلیس آگاهی منتقل شدند

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان