شهرک صنعتی حکیمیه و کوهین پیشتاز در جذب سرمایه‌گذار

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: در سال گذشته، ۱۰۸ هکتار از اراضی شهرکها و نواحی صنعتی تابعه استان به متقاضیان سرمایه گذاری واگذار شده است.

شهرک صنعتی حکیمیه و کوهین پیشتاز در جذب سرمایه‌گذار

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ رضا صفاری، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین با اعلام این مطلب اظهار کرد: در سال مهار تورم و رشد تولید و در راستای جذب سرمایه گذار، ایجاد رونق اقتصادی، اجرای طرحهای توسعه واحدهای صنعتی و ایجاد اشتغال، این شرکت موفق به جذب 133 متقاضی سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان شده است.

وی میزان مساحت زمین صنعتی واگذار شده را 108 هکتار عنوان کرد و یادآور شد: بیشترین میزان اراضی واگذار شده به ترتیب در شهرکهای صنعتی حکیمیه از شهرستان بوئین زهرا، قزوین(کوهین) از شهرستان قزوین و خرمدشت از شهرستان تاکستان بوده و میزان سرمایه گذاری قراردادهای منعقده بیش از 77 هزار میلیارد ریال است که با راه اندازی این طرحهای صنعتی زمینه امید به اشتغال و اشتغال پایدار چهار هزار و 80 نفر فراهم خواهد شد.

صفاری در ادامه از قزوین به‌عنوان استانی پرجاذبه برای سرمایه‌گذاری صنعتی نام برد و تصریح کرد: در سال جهش تولید با مشارکت مردم برنامه ریزی این شرکت توسعه شهرکهای صنعتی تقاضا محور در راستای جذب سرمایه گذار و ایجاد زیرساختها و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی بوده بطوریکه جذب 162 سرمایه گذار جدید به میزان 111 هکتار از برنامه های عملیاتی این شرکت در سالجاری است.

در حال حاضر از دو هزار و 200 سرمایه گذار مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی تابعه استان نیمی از این واحدهای صنعتی پروانه بهره برداری اخذ کرده که زمینه اشتغال 30 هزار را فراهم کرده است.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان