قسام: خانه بمب‌گذاری‌شده را به روی نظامیان فراری دشمن منفجر کردیم

مبارزان گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) در عملیاتی ترکیبی خانه‌ای را که از پیش بمب‌گذاری کرده بودند به روی نظامیان صهیونیست منفجر کردند.

قسام: خانه بمب‌گذاری‌شده را به روی نظامیان فراری دشمن منفجر کردیم

به گزارش خبرآنلاین، گروه‌های مقاومت فلسطین به مقابله با نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه ادامه می‌دهند.

گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) از عملیات ترکیبی خود علیه نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد.

بر این اساس مبارزان گردان‌های قسام در اطراف موضع «المبحوح» واقع در شرق اردوگاه جبالیا، ابتدا یک تانک مرکاوای ارتش رژیم صهیونیستی را با گلوله «یاسین 105» هدف قرار دادند و پس از فرار نظامیان صهیونیست حاضر در این محل به خانه‌ای که از پیش بمب‌گذاری شده بود، این خانه را به روی آنان منفجر کردند.

به گزارش مهر به نقل از الجزیره، گردان‌های قسام اعلام کرد که در نتیجه این عملیات ترکیبی، شماری از این نظامیان صهیونیست به هلاکت رسیدند و شمار دیگری از آنان نیز زخمی شدند.

همچنین مبارزان قسام موفق شدند گروهی از نیروهای ویژه ارتش رژیم صهیونیستی را که در خانه‌ای در شرق اردوگاه «جبالیا» سنگر گرفته بودند با گلوله «تی بی جی» هدف قرار بدهند و شماری از آنان را به هلاکت رسانده و شمار دیگری را نیز زخمی کنند.

نظامیان و جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی در داخل موضع «المبحوح» در شرق اردوگاه جبالیا نیز از سوی گردان‌های قسام هدف حملات خمپاره‌ای قرار گرفتند.

علاوه بر این مبارزان قسام نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی را که به داخل گذرگاه رفح در جنوب نوار غزه نفوذ کرده‌اند در 2 مرحله با خمپاره هدف قرار دادند.

گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) نیز اعلام کرد که نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی را در مناطق «ام رائد» و شهرک «الشوکه» در شرق رفح هدف حملات خمپاره‌ای قرار داده است.

نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی که به اطراف فردوگاه غزه در شرق شهر رفح نفوذ کرده‌اند نیز از سوی مبارزان گردان‌های قدس با موشک‌های «107» هدف قرار گرفتند.

گردان‌های «شهدا الاقصی» نیز اعلام کرد که نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی را در پشت مسجد «ریاض الصالحین» واقع در شرق جبالیا در شمال نوار غزه هدف حملات خمپاره‌ای قرار داده است.

310310

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان