باند سارقان خودرو در قزوین متلاشی شد

رئیس پلیس آگاهی استان قزوین از متلاشی شدن باند ۹ نفره سارقان خودرو و لوازم داخل خودرو با اعتراف به ۵۰ فقره سرقت در شهر قزوین و دستگیری ۳ مالخر در این خصوص خبر داد.

باند سارقان خودرو در قزوین متلاشی شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ سرهنگ امیرحسام عزیزی، رئیس پلیس آگاهی استان قزوین با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی وقوع سرقت های متعدد خودرو و به سرقت رفتن تجهیزات آن ها در شهر قزوین که موجب ایجاد نارضایتی عمومی در بین شهروندان شده بود، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قزوین قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با بررسی های تخصصی از محل وقوع سرقت، سرنخ هایی از دست داشتن 9 نفر از سارقان حرفه ای و سابقه دار در این سرقت ها بدست آوردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به اینکه سارقان شناسایی شده در عملیات های جداگانه غافلگیر و دستگیر شدند، ادامه داد: متهمان دستگیر شده به 50 فقره سرقت خودرو و لوازم و تجهیزات داخل خودرو اعتراف کرده اند.

سرهنگ عزیزی با اشاره به اینکه 3 مالخر در این خصوص دستگیر شده و به همراه متهمان به مراجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: اغلب سرقت های انجام شده از خودروهایی صورت گرفته که فاقد تجهیزات ایمنی و پیشگیرانه بوده اند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان