به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛رقابتهای جام جهانی 2024 فوتسال از 24 شهریور به میزبانی ازبکستان برگزار خواهد شد و تیم ملی کشورمان در مرحله گروهی با فرانسه، ونزوئلا و گواتمالا هم گروه است. شاگردان وحید شمسایی در مرحله گروهی در روزهای 26 و 29 شهریور و یک مهر برابر حریفان خود صف آرایی خواهند کرد.
این مسابقات تا 15 مهر که دیدار رده بندی و فینال برگزار خواهد شد ادامه پیدا می کند.
گروه A: ازبکستان، پاراگوئه، کاستاریکا، هلند
شنبه 24 شهریور
پاراگوئه – کاستاریکا، ساعت 16
ازبکستان – هلند، ساعت 18:30
سهشنبه 27 شهریور
کاستاریکا – هلند، ساعت 16
ازبکستان – پاراگوئه، ساعت 18:30
جمعه 29 شهریور
کاستاریکا – ازبکستان، ساعت 18:30
هلند – پاراگوئه، ساعت 16
گروه B: برزیل، تایلند، کرواسی، کوبا
شنبه 24 شهریور
کرواسی – تایلند، ساعت 13:30
برزیل – کوبا، ساعت 16
سهشنبه 27 شهریور
تایلند – کوبا، ساعت 18:30
برزیل – کرواسی، ساعت 16
جمعه 30 شهریور
کوبا – کرواسی، ساعت 16
تایلند – برزیل، ساعت 18:30
گروه C: آرژانتین، اوکراین، افغانستان، آنگولا
یکشنبه 25 شهریور
افغانستان – آنگولا، ساعت 16
آرژانتین – اوکراین، ساعت 18.30
چهارشنبه 28 شهریور
آنگولا – اوکراین، ساعت 16
آرژانتین – افغانستان، ساعت 18:30
شنبه 21 شهریور
آنگولا – آرژانتین، ساعت 16
اوکراین – افغانستان، ساعت 18:30
گروه D: اسپانیا، قزاقستان، نیوزیلند، لیبی
یکشنبه 25 شهریور
نیوزلند – لیبی، ساعت 13:30
اسپانیا – قزاقستان، ساعت 16
چهارشنبه 28 شهریور
لیبی – قزاقستان، ساعت 16
اسپانیا_ نیوزلند، ساعت 18:30
شنبه 31 شهریور
قزاقستان – نیوزلند، ساعت 16
لیبی – اسپانیا، ساعت 18:30
گروه E: پرتغال، مراکش، تاجیکستان، پاناما
دوشنبه 26 شهریور
پرتغال – پاناما، ساعت 16
تاجیکستان – مراکش، ساعت 18:30
پنج شنبه 29 شهریور
مراکش – پاناما، ساعت 16
پرتغال – تاجیکستان، ساعت 18:30
یکشنبه 1 مهر
مراکش – پرتغال، ساعت 16
پاناما – تاجیکستان، ساعت 18:30
گروه F: ایران، فرانسه، ونزوئلا، گواتمالا
دوشنبه 26 شهریور
ایران – ونزوئلا، ساعت 16
گواتمالا – فرانسه، ساعت 18:30
پنج شنبه 29 شهریور
ایران – گواتمالا، ساعت 18:30
فرانسه – ونزوئلا، ساعت 16
یکشنبه یک مهر
فرانسه – ایران، ساعت 18:30
ونزوئلا – گواتمالا، ساعت 16
مرحله یک هشتم نهایی
سهشنبه سوم مهر
تیم اول گروه B در مقابل تیم سوم گروه A، C یا D، ساعت 16
تیم دوم گروه A در مقابل تیم دوم گروه C، ساعت 18:30
چهارشنبه چهارم مهر
تیم اول گروه D مقابل تیم سوم ازگروههای B، E یا F، ساعت 16
تیم اول گروه A مقابل تیم سوم از گروه C، D یا E، ساعت 18:30
پنجشنبه پنجم مهر
تیم اول گروه F در مقابل تیم دوم گروه E، ساعت 16
تیم اول گروه E مقابل گروه تیم دوم گروه D، ساعت 18:30
جمعه ششم مهر
تیم دوم گروه B در مقابل تیم دوم گروه F، ساعت 16
تیم اول گروه C مقابل تیم سوم از گروه F یا B, A، ساعت 18:30
یک چهارم نهایی:
یکشنبه 8 مهر، 2 بازی
دوشنبه 9 مهر، 2 بازی
نیمه نهایی اول:
چهارشنبه 11 مهر
نیمه نهایی دوم:
پنجشنبه 12 مهر
دیدار ردهبندی و فینال
یکشنبه: 15 مهر